Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Natalie ... :)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
christina
Admin
christina


Female
Брой мнения : 154
Age : 30
Registration date : 07.07.2008

Natalie ... :) Empty
ПисанеЗаглавие: Natalie ... :)   Natalie ... :) Icon_minitimeСря Авг 06, 2008 4:10 pm

Natalie ... :) Newsgirls

Хеййй малка,но хубавка новина..Реших да пиша на Натали в майспейс и и дадох линка за този форум,а и бях нарисувала нея и реших да и дам снимка с рисунката.Не очаквах че ще отговори ..но днес влязох в майспейс и видях че ми е писала.. ето и какво е :
Natalie ... :) Naty10

Natalie ... :) Naty0110
Natalie ... :) 928763 Natalie ... :) 170750 Natalie ... :) 553398 Natalie ... :) 553398 Natalie ... :) 553398
Върнете се в началото Go down
beauty is a talent.
Admin
beauty is a talent.


Брой мнения : 96
Age : 27
Registration date : 07.07.2008

Natalie ... :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Natalie ... :)   Natalie ... :) Icon_minitimeСря Авг 06, 2008 6:55 pm

ООО,супер щом ти е писала! Natalie ... :) 826310 Много се радвам,че Нат вече знае за форума ни...а за рисунката ти-просто е невероятна,казах ти. Natalie ... :) 151650 Natalie ... :) 928763
Върнете се в началото Go down
https://girliciousbg.catsboard.com
ThE`bLaCk`RoSe
COOL FAN
ThE`bLaCk`RoSe


Female
Брой мнения : 144
Age : 29
Местожителство : Girlicious's world
Registration date : 18.07.2008

Natalie ... :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Natalie ... :)   Natalie ... :) Icon_minitimeСря Авг 20, 2008 2:37 pm

УАУ!Много яко че ти е отговорила искам и аз да й пиша.Рисунката ти е супер.Ще ми кажеш ли как да я търся в майспейс?Тоест когато ми излезе за търсенето какво да напиша-ника й какъв е
Върнете се в началото Go down
http://avril-lavigne-fens.dir.bg
Sponsored content





Natalie ... :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Natalie ... :)   Natalie ... :) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Natalie ... :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Natalie's pics

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Girlicious :: NewZ-
Идете на: